logo banner
en    nl  

Designers

Johnny Bekaert: http://www.johnnybekaert.be/
Paul Boudens: http://www.paulboudens.com/
Simon Casier/Petra Fieuws: http://www.casierfieuws.be
Henri Cassiers: http://users.telenet.be/henricassiers
Lucien De Roeck: http://www.lucienderoeck.be/
Gert Dooreman: http://www.myspace.com/dooreman
Jean-Michel Folon: http://www.fondationfolon.be/index_nl.htm
Josse Goffin: http://www.jossegoffin.com/
Fred Garrels: http://fredgarrels.com/
Jean-Christophe Geluck: http://www.geluck.com/
Tom Hautekiet: http://www.studiokiet.be
Jan W. Hespeel & Randoald Sabbe: http://www.janenrandoald.be/
Herman Houbrechts: http://www.beeldzorg.com
Jelle Jespers: http://www.ntrakt.be
Lodewijk Joye: http://www.lodewijkjoye.be
Julian Key: http://www.juliankey.com/index.html
Julian Key blog: http://shopblabla.blogspot.com
Jack Learoy (Jaak De Koninck): http://www.jaakdekoninck.be/
Privat-Livemont: http://www.youtube.com/watch?v=BHs1i7N5_78
Stefan Loeckx: http://www.quasi.be
Jurgen Maelfeyt: http://www.jurgenmaelfeyt.be
Jelle Marechal: http://www.jellemarechal.be
Vincent Mathy: http://www.flickr.com/photos/vincentmathy/
David Merveille: http://www.merveille.be/david_merveille/dessins.html
Ever Meulen: http://www.beeldbeeld.be/evermeulen/
Rob Marcelis: http://www.robmarcelis.be/
Hugo Puttaert: http://www.visionandfactory.com
Lucas Racasse: http://www.lucasracasse.com/
Jacques Richez: http://archives.lesoir.be/jacques-richez-est-mort-il-a-donne-au-graphisme-ses-let_t-19941022-Z08NQT.html
Mario Ramos: http://www.marioramos.be/
Armand Rassenfosse: http://www.wittert.ulg.ac.be/.../rassenfosse_notice.html
Tom Schamp: http://www.tomschamp.com/
Tom Schamp reportage Canvas 1910: http://vimeo.com/18987676
Jan Van der Veken: http://www.comichouse.nl/ne/illustration/2d/veken/
Luc Van Malderen: http://www.ilovebelgium.be/tag/luc-van-malderen
Alfred Van Neste: http://biografiealfredvanneste.blogspot.be/
Paul Verrept: http://www.paulverrept.be/
Wilchar: http://www.wilchar.be/

Organisaties

Archiefbank Vlaanderen: http://www.archiefbank.be/
Creative Club of Belgium: http://www.creativeclub.be
Design Vlaanderen: http://www.designvlaanderen.be/
Integrated: http://www.integrated2009.com
Plantin Genootschap: http://www.plantingenootschap.be/
Power of Print: http://www.powerofprint.be/site
Pub: http://www.pub.be/language.html
Zwarte Panter: http://www.artsite.be/zwartepanter/

Internationaal

Belgische affiches in Nederlandse publieke collecties en archieven (veel laatste kwart 20ste eeuw) (460 ex.): http://www.geheugenvannederland.nl
International Poster Center: http://www.postersplease.com/
IVPDA: http://www.ivpda.com/cgi-local/content.cgi
Musťe de la Publicitť Paris: http://www.lesartsdecoratifs.fr/fr/03museepublicite/index.html
Poster Auctions International: http://www.postersplease.com/index.php?.../Start
Poster Bibliography Project: http://www.posterpage.ch/pobi.htm
Renť Wanner's Poster Page: http://www.posterpage.ch/
Van Sabben Poster Auctions: http://www.vsabbenposterauctions.nl/Frames/indexXP.html
Algemeen internationaal overzicht geschiedenis affichekunst: http://www.designhistory.org/index.html
Websites internationaal: http://www.vintagepostercollector.com

Thema's

Belgische affiches in Nederlandse publieke collecties en archieven (veel laatste kwart 20ste eeuw) (460 ex.): http://www.geheugenvannederland.nl
Christendemocratische verkiezingsaffiches in BelgiŽ (413 ex.): aleph08.libis.kuleuven.be
Veerles blog: veerle.duoh.com
Affiches Marci: historiek van de affichedrukkerij en private collectie 975 affiches: http://www.affichesmarci.com/collection?lang=nl
Circusaffiches Huis van Alijn Gent: http://www.huisvanalijn.be/category/objectnaam/affiche
Interview met Marie-Laurence Bernard over ontstaan affichekunst: http://www.youtube.com/watch?v=buE1j8utKog&feature=related
Interview met Marie-Laurence Bernard over o.m. Mucha en Privat-Livemont: http://www.youtube.com/watch?v=REsOHFSDe7c&feature=related
Interview met Marie-Laurence Bernard over o.m. Cappiello en Cassandre: http://www.youtube.com/watch...feature=related
Interview met Pierre Baudson over Lucien De Roeck en Leo Marfurt; interview met Gilles Fiszman: http://www.youtube.com/w...s
Interview met Pierre Baudson over Charles Rohonyi en Julian Key: http://www.youtube.com/watch?v=nUDgLB3SJUE

Film

Filmaffiches Stadsarchief Leuven: www.archiefbank.be
Forum Belgische filmaffiches: www.moviemeter.nl
Database Belgische filmaffiches: www.learnaboutmovieposters.com
Handel Belgische filmaffiches Dafisj: www.belgianoriginalmovieposters.com
Onderneming tentoonstellingen Belgische film en cinema: www.exposaffiches.be/
Interview met Robbe de Hert over Belgische filmaffiches: www.cobra.be

Stad en streek

Affiches Antwerpen (62 ex.): www.collectieantwerpen.be
Affiches Mechelen (ca 150 ex.): www.beeldbankmechelen.be
Affiches Brugge (ca 60 ex.): www.beeldbankbrugge.be
Affiches Brugge (1060 ex. uit private collectie): www.bruggeinaffiches.be
Affiches Waasland (ca 100 ex.): www.waaserfgoed.be
Affiches Waasland (243 ex.): www.erfgoedbankhoogstraten.be
(c)2008-2013 www.belgianposterpages.com